Сторінка 1 із 12

Що вибираєте ви: банальні хромовані крани або знахідку для покупців?

Замовити змішувачі в кольорі бронза з доставкою по УкраїніУявіть, ви закупили партію стильних недорогих змішувачів. Але покупці не поспішають до вас в магазин. Більш того, вони віддають свої гроші вашим конкурентам. Причому не роздумуючи. Чи можна виправити ситуацію і що для цього зробити? Відповідь проста і однозначна.

Бронзові змішувачі від інтернет-магазину "Брауні"

Провідні світові виробники сантехніки регулярно презентують колекції оригінальних змішувачів і виробів для оформлення ванних кімнат/кухонь. Проте український ринок все також переповнюють традиційні хромовані крани і комплектуючі до них.
Подібні одноманітні моделі не завжди задовольняють потреби українців. Особливо, якщо мова заходить про оформлення кухонь заміських особняків, вбиралень в ресторанах/виставкових центрах/галереях.
Однак додати в асортимент власного магазину змішувачі кольору бронзи і задовольнити тим самим потребу покупців в оригінальній сантехніці досить легко. Досить зробити замовлення в інтернет-магазині змішувачів "Брауні". Куплені у нас змішувачі під бронзу дозволять вашим покупцям повністю змінити вигляд кухні/ванній в процесі ремонту. Так може бути не тільки з огляду на оригінальне забарвлення пропонованих online-магазином пристроїв, але і завдяки:
• наявності моделей з різною формою і висотою виливу;
• різноманітності виконання (стилізовані під старовину бронзові змішувачі купити в Києві може кожен бажаючий, як і виконані в ультрасучасному дизайні моделі); Оригінальні змішувачі під бронзу на замовлення онлайн
• широкому асортименту сантехнічних виробів (моделі для кухні/ванної/умивальників, в тому числі - з витяжною лійкою).
Ціна на такі бронзові змішувачі вказана в онлайн-каталозі компанії "Брауні".

Вінтажні бронзові змішувачі в Києві

Змішувачі кольору бронзи - товар специфічний. Вартість подібних виробів цілком залежить від виконання, оригінальної форми, механізму кріплення і інших чинників. Недорого купити бронзовий змішувач представники магазинів, будівельні компанії і приватні замовники можуть в "Брауні".
Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови оптового продажу та доставки виробів по Києву і регіонах. Уточнити вартість вподобаної моделі і зробити замовлення можна через сайт "Брауні" або за телефоном ☎ (067) 404-39-19.

Пропонуємо також ознайомиться з асортиментом бронзових змішувачів в стилі ретро і під старовину.

РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку