ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА ТОВАРІВ

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

ВАЖЛИВО! Перед відправкою весь товар перевіряється на працездатність і цілісність нашими співробітниками. Перевірку замовлень, відправлених кур'єрськими службами необхідно здійснювати при отриманні в відділеннях служб доставки вашого міста! При найвності пошкоджень сантехніки при перевезенні, вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження виробу і повідомте про це нам! Ви можете бути спокійні за збереження товару, так як відправляємі Вам замовлення ми страхуємо на 100%, вартість страхування включається в ціну доставки. За бій або втрату вантажу повну матеріальну відповідальність несе кур'єрська служба.
Всі замовлення, прийняті до 15:00 можуть бути відправлені або доставлені по Києву в той же день.

 • Нова пошта


  Ми здійснюємо доставку товару у всі населені пункти України за допомогою Нової Пошти. Ви можете отримати Ваше замовлення вже через 1-3 дні в зручному для Вас відділенні кур'єрської служби, погодивши адресу і дату з нашими менеджерами. Вартість доставки Новою Поштою оплачується відповідно до тарифів служби. (Розрахувати вартість доставки можна на сайті Нової Пошти).

   
 • Доставка по Києву


  Для жителів столиці можлива адресна доставка здійснюватися курьерскою службою Нова пошта. Вартість доставки згідно їх тарифів.

   

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

 • Способи оплати


  Оплатити замовлення можна наступним чином:
  • Готівкою - при отриманні товару від перевізника (наложений платіж) або кур'єром;
  • на картку рахунок в ПАТ КБ «Unicredit» або ПАТ КБ «Приватбанк»;
  • безготівковий розрахунок (доставка товару здійснюється тільки після надходження грошових коштів на р / с).
  Увага! Поставка замовлених позицій здійснюється тільки після отримання передоплати на розрахунковий або картковий рахунок.

   
 • Повернення і обмін товару


  Повернення і обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту покупки, за умови цілісності упаковки, товар не був у споживанні, збережено споживчі властивості і товарний вигляд виробу. Важливо! Замовлені товари, поставлені індивідуально по Вашому запиту («під замовлення») обміну і поверненню не підлягають. Весь товар перевіряється на предмет цілісності і справності. Однак, при виявленні заводських дефектів, товар підлягає заміні або відшкодування частини вартості товару.

   

РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку