Сторінка 1 із 2

Тепер купувати лійки для душу стало простіше

Недорого купити лійки для душу в КиєвіУявіть собі щоденні водні процедури без лійки для душу в ванну. Ви просто обливаєтеся водою зі шланга ... Погодьтеся, малоприємне заняття. На щастя, в Києві жертвувати власною зручністю і комфортом не потрібно. Особливо, з огляду на вигідну пропозицію нашого інтернет-магазину.

З нашого каталогу можна недорого замовити: лійку великого діаметру для верхнього душу, гігієнічного душу, металеві квадратні лійки в різних колірних виконаннях, щоб гармонійно доповнити екстер'єр вашої ванної кімнати. Дякую за довіру, і приємних покупок!

Лійки для душу: особливості покупки

Таке пристосування як лійка для душу не можна переоцінити. Від цього пристрою безпосередньо залежать зручність і комфортність водних процедур, можливість розслабиться під струменями теплої води, «змити» накопичену за день втому. В Україні купити лійку для душу можна в різних виконаннях і розмірах. При виборі пристосування важливо врахувати всі його особливості:

  • • Тип установки. Лійку для гігієнічного душу купити можна двох видів - для стаціонарного монтажу і під шланг. У першому випадку розпилювач підключається безпосередньо до водопровідної труби, в другому - до гнучкого шлангу. Для такої лійки для душу знадобиться купити спеціальний утримувач.
  • • Різновид. У числі найбільш популярних - лійки для верхнього душу. Такий розпилювач підключається до змішувача через гнучкий шланг або жорстку хромовану трубу. Монтується або на стелю, або на стіну. Не менш затребувані пристрої для «тропічного душу». По суті, це звичайний розпилювач, обладнаний невеликими форсунками. Проходячи через них, вода створює ефект проливного дощу. Велику лійку для гігієнічного душу купити можна з перемикачем режимів і інтенсивності потоку. Крім того, в інтернет-магазині «BRAUNI» жителі України зможуть купити лійку для душу з підсвічуванням, аератором і функцією економії води. Ціна на такі пристрої трохи вище, ніж вартість звичайного розпилювача.
  • Купити велику лійку для душу• Розміри і форму. Для зручності водних процедур рекомендуємо купити пристосування великого діаметру. Форма розпилювача підбирається індивідуально (в продажу є і звичні круглі, і квадратні моделі).
  • • Матеріал і забарвлення. Попитом користуються пристрої з покриттям під хром і бронзу. Дешево купити в Києві розпилювачі за вигідною ціною можна через «BRAUNI». Телефонуйте.


Лійки для верхнього душу недорого: фото і ціна

Якісні комплектуючі до сантехніки в Україні не менш затребувані, ніж душові кабіни і ванни. Дешево купити надійну лійку для душу можна вже сьогодні в інтернет-магазині «BRAUNI». Ми пропонуємо широкий модельний ряд бронзових, хромованих і сталевих виробів. Ціну на кожну модель, її докладний опис і фото жителі Києва знайдуть в онлайн-каталозі. Умови доставки обговорюються індивідуально. Телефонуйте.

РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку