Сторінка 1 із 41

Ви все ще робите ці помилки при покупці однозахватних змішувачів?

Купити одновентильний змішувач з доставкою по УкраїніПродаж на вітчизняних сантехнічних ринках китайський "ширпотреб" вже порядком набрид українцям. При цьому багато хто продовжує купувати змішувачі одноважельні "подешевше". Чи варто в черговий раз робити цю помилку? І через пару місяців купувати новий кран. Однозначно, ні! Що ж робити? Рішення є!

Одноважільні змішувачі в каталозі "Брауні"

Найбільш поширеними на українському ринку вважаються змішувачі з одним важелем. Українські споживачі використовують подібні пристрої для холодної/гарячої води в міських квартирах, готельних комплексах, громадських вбиральнях, ресторанах, кафе, банківських установах, приватних клініках.
До головних переваг подібних кранів можна віднести їх:
• функціональність і простоту використання;
• можливість легко відрегулювати температуру води;
• тривалий термін експлуатації кранів;
• стильний дизайн.
Завдяки своїм класичним контурах, змішувачі одноважельні настінні легко вписуються в будь-який інтер'єр.
Дизайн і ціна виробу - чи не єдині критерії, які враховують при виборі кранів українці. Здійснюючи при цьому грубу помилку. Набагато важливіше врахувати тип монтажу однозахватних змішувачів, матеріал виконання та тип покриття, вигин і довжину гусака, наявність висувної лійки.

Одинарний змішувач прихованого монтажу з лійкою під замовлення

Великий вибір одинарних змішувачів онлайн за низькою ціноюДля киян і жителів інших регіонів купити змішувач одновентильний, що відрізняється надійністю і довговічністю, досить проблематично. Більшість магазинів не радують ні ціною, ні асортиментом товару.
На щастя, компанія "Брауні" готова надати своїм клієнтам однозахватні змішувачі різних модифікацій. Завдяки широкому асортименту нашого онлайн-магазину, бажаючі можуть підібрати і купити в Києві змішувачі одноважельні:
• кулькові і з картриджем;
• крани для настінного і прихованого монтажу;
• для раковини, душу, умивальників, мийок, ванних;
• пластикові, керамічні, металеві;
змішувач одинарний для холодної води;
• з різною висотою виливу.
Підібрати підходящу по параметрам модель крана, оформити оптове замовлення на партію сантехніки або купити елітний одноважільний змішувач українцям допоможуть менеджери "Брауні". Зв'язатися з ними можна через web-сайт компанії або за телефоном ☎ (067) 404-39-19.

РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку