Сторінка 1 із 6

Якщо можна купити душові системи дешево, навіщо переплачувати?

Купити душову систему в КиєвіЗмішувач з тропічним душем прийнято вважати розкішшю, доступною далеко не кожному жителю України. Ще кілька років тому так і було. Продавці сантехніки виставляли на вітринах одиничний товар, завищуючи ціни. Сьогодні ситуація змінилася. Відповідний душовий гарнітур купити можна за доступною ціною. Але де саме?

Функціональні душові системи в каталозі "Брауні"

Під впливом журналів і передач про дизайн жителі України стали більш критично ставиться до оформлення власних вбиралень. В результаті на зміну звичним ванним все частіше приходять душові кабіни. Компактні душові стійки зі змішувачем і душовим шлангом дозволяють звільнити корисний простір в приміщенні. Крім того, використання змішувачів з верхнім душем помітно скорочує час прийому водних процедур і, що більш важливо, витрату води.

До переваг установки душових гарнітурів і стійок можна віднести також:

• гігієнічність водних процедур;
• простоту догляду за сантехнікою такого типу і ванною кімнатою;
• стильний дизайн душових гарнітурів;
• вигідну вартість душових систем;
• наявність моделей з різним типом встановлення (вбудовані, зовнішні);
• надійність і функціональність обладнання.

Душова колона найчастіше монтується в комплекті зі змішувачем і тропічним душем і лійкою. Можливе також встановлення каскадних моделей, виробів із вбудованим термостатом.


Всі душові системи, стійки, колони і гарнітури в інтернет-магазині "BRAUNI" якісні ⇒
тільки від перевірених європейських виробників.


Купити душову стійку в Києві за найкращою ціноюСлід зазначити, що встановлювати окрему душову кабіну зовсім не обов'язково. Існують і універсальні моделі, які підходять для умов будь-якої квартири. Душова стійка для ванни дозволить насолодитися тропічними водними процедурами навіть у ванній.

Душові гарнітури зі змішувачем в Києві

Плануючи ремонт і переобладнання у власній ванній, слід заздалегідь подумати про змішувачі з верхнім душем і лійкою. У Києві підібрати і купити такий товар легко. Досить зайти в online-каталог "Брауні" і вибрати оптимальну за стилем, кольором, параметрам модель. Висока якість виробів і низьку ціну компанія гарантує.

Причому душові стійки можна замовити і в інший регіон. Персонал "Брауні" забезпечить збереження будь-якого товару при транспортуванні і його якнайшвидшу доставку клієнту. Уточнити вартість доставки і зробити дрібнооптову покупку бажаючі можуть вже зараз. Зв'язавшись з представниками магазину по телефону ☎ 38(067)404-39-19.


Приймаємо оптові замовлення на покупку душових стійок і змішувачів з верхнім і тропічним душем,
оперативна доставка по Києву і Україна.


РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку