Співпраця з нами

Для дизайнерів, архітекторів і будівельних компаній!

Ми раді повідомити, що компанія Brauni щодня працює в напрямку розширення наданого асортименту продукції ... У зв'язку з цим ми налагодили прямі поставки якісної елітної керамічної плитки та панелей з смоли італійських виробників.
Оскільки розуміємо, що кожен дизайнер і архітектор хоче творити, а не створювати однотипні об'єкти, і пропонуємо широкий асортимент, в тому числі ексклюзивні оздоблювальні матеріали, які допоможуть створити особливий проект.
У нас можна підібрати новинки керамічної плитки і сантехніки від провідних європейських постачальників, панелі з смоли від Ziguart (Італія) за Вашими персональним ескізами.
Для отримання і більш докладної інформації, каталогів і умови роботи з нами, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Для дилерів!

Ми пропонуємо Вам стати нашим дилером. Ми готові надати рекламну продукцію, а також спеціальні ціни на придбання зразків. Сподіваємося, що наше взаємне співробітництво стане продуктивним.
Почавши працювати з нами, ви можете розраховувати на:
• індивідуальний підхід до кожного дилера;
• швидкі поставки продукту;
• гнучку систему знижок;
• чітке виконання зобов'язань.

Для постачальників!

Наша компанія зацікавлена ​​в розширенні асортименту і відкрита для обговорення різних пропозицій про співпрацю. Якщо у Вас привабливі умови продажу для товару, що поставляється, ви можете відправити комерційне лист на нашу електронну пошту.
Пошта для кореспонденції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

РОЗСИЛКА

Підписатися на розсилку