ДОСТАВКА ТОВАРІВ
Замовлення відправляється на протязі 1-2-х днів з моменту оформлення замовлення, виключаючи вихідні та святкові дні. Доставка займає 1-4 робочих дні, в залежності від міста призначення і обраного способу доставки. 

 

Доставка у відділеня Нової Пошти:
Ми здійснюємо доставку товару у всі населені пункти України за допомогою служби доставки  «Нова Пошта». Ви можете отримати Ваше замовлення в зручному для Вас відділенні кур'єрської служби,  місцезнаходження представництв Ви можете вибрати при оформленні замовлення, або  дізнатися у менеджера - "Нова Пошта" або на сайті novaposhta.ua. 

 

Адресна доставка по Україні: 
Якщо вам зручніше доставка прямо в дом: доставка за певною адресою, ми відправимо кур'єрською доставкою Нової Пошти. 

 

Вартість доставки:
Вартість доставки Новою Поштою оплачується відповідно до тарифів служби — до відділення від 80 грн, адресна доставки від -120 грн.  (Розрахувати вартість доставки можна на сайті Нової Пошти)

 

Безкоштовна доставка:
Безкоштовна доставка розповсюджується на окремі категорії товара:

  • Ванни ТМ Miraggio – безкоштовна адресна доставка ( При умові 100% оплати товару). Відвантаження замовлень здійснюється кожної середи. Доставка виконується курьерсою службою Делівері і займає 1-4 дні. 
  • Кухонні мийки ТМ Galatti, TM Romzha – безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти.

 

При отриманні купленого Вами товару ( незалежно від способу доставки) переконайтеся в його повній комплектності і відсутності механічних пошкоджень.Оплатити замовлення можна наступним чином:

  • Доплата при отриманні (накладний платіж) на відділенні кур'єрської служби Нова Пошта, або кур’єру Нової Пошти при адресний доставці. Комісія Нової Пошти за переказ коштів 2% від суми переказу +20 грн
  • На розрахунковий рахунок: ФОП Липовська К.В. UA433052990000026005030103889  КБ «ПРИВАТБАНК» ЄДРПОУ 281531980