Унітаз біде: переваги сучасних технологій

Переваги унітазу-біду

Є тенденції у ванних кімнатах, які незабаром зникнуть. І є тенденції у сфері ванних кімнат, які знаходять та збільшують свою базу шанувальників. Наприклад, унітаз-біде, який ви також можете знати як унітаз з функцією біде або японський унітаз.

Всі ці терміни відносяться до туалетів, які, крім своєї основної функції туалету, мають додаткові функції. У базове оснащення входить душова лійка та сидіння унітазу з підігрівом.

Додаткові деталі, такі як видалення запахів, сушка теплим повітрям або освітлення, різняться залежно від моделі. Звичайно, за таку зручність доводиться платити – при купівлі, встановленні та подальшій експлуатації. Це означає, що унітаз-біде – туалет не всім.

Для тих, хто ще не впевнений у покупці унітазу-біде, ми можемо допомогти прийняти рішення. Ви можете вибрати виріб біде з усіма функціями окремо від унітазу. Також є варіанти де унітаз та біде, як окремі вироби, але відповідають одному комплекту за стилем. Але такий варіант підходить для ванних кімнат де багато вільного простору. Для невеликих приміщень кращим варіантом буде унітаз-біде.

Склад: навісне обладнання vs повний комплект

Сучасні унітази-біде випускаються як у комплекті, так і у вигляді насадки на унітаз. Зараз ми представимо обидва варіанти.

1. Насадка для унітазу-біде.

Что таке унітаз з функцією біде

Завдяки насадці для унітазу-біде всі технічні функції інтегровані у сидіння унітазу. Сидіння можна комбінувати з деякими унітазами, що робить його ідеальним для модернізації існуючих унітазів або як зручне оновлення ванної кімнати. Погана новина: насадка повинна точно підходити до унітазу – не кожен унітаз можна переобладнати в унітаз-біде просто так.

Популярні унітази таких великих брендів як Duravit або Villeroy & Boch мають найбільші шанси на модернізацію. Їх можна доповнити або сидіннями власної марки (Duravit), або сидіннями для унітазів-біде AquaClean від Geberit.

2. Повна система

Купуючи цей унітаз-біде, ви купуєте унітаз та сидіння як єдине ціле. Він призначений для нових ванних кімнат і є рекомендованим варіантом для всіх, хто хоче потішити себе унітазом-біде з усіма функціями.

Тому що навіть якщо насадки для унітазів-біде і наздоганяють за функціями (наприклад, підігрів сидінь або нічник), більшість з них є лише сидіннями для унітазів з функцією біде.

Звичайно, за ціною такі системи коштують дорожче, ніж насадки для біде, але вони також пропонують більше функцій (і розкіш нового унітазу).