Як вибрати змішувач для біде

Як і вся арматура для ванної кімнати, арматура для біде доступна в двох варіантах: як змішувач або гігієнічний душ. У стилі ретро чи модерн, у хромованому або латунному виконанні, з одним або трьома отворами, арматуру для біде можна комбінувати з арматурою для раковини та душу відповідно до дизайну ванної кімнати. У цій статті ви дізнаєтесь, на що варто звернути увагу, купуючи змішувач для біде та які відмінності він має.

Залежно від ваших потреб, особливо щодо міцності та дизайну, матеріал є одним із критеріїв вибору змішувача для вашого біде:

  • Нержавіюча сталь, проста в обслуговуванні та стійка до корозії;
  • Латунь, досить поширений матеріал, міцний та практичний, стійкий до корозії. Змішувачі з такого матеріалу можуть бути виконані в різних кольорах.

Види змішувачів для біде

Залежно від ваших потреб і бюджету ви можете вибрати з різних стилів змішувачів для біде, кожен з яких має свої відмінності.

Двовентильний змішувач для біде

Такий змішувач складається з крана і двох ручок (гаряча і холодна вода). Для досягнення оптимальної температури необхідно вручну включити гарячу і холодну воду. Установка такого крана можлива як на один або три отвори.

Рекомендації з вибору гігієнічних змішувачів для біде

Одноважільний змішувач для біде

Такий змішувач для біде має лише один важіль, який можна переміщати горизонтально, щоб встановити правильну температуру, і вертикально, щоб відрегулювати необхідну подачу води. Змішувач для біде з установкою на один отвір. Зазвичай монтується на сам виріб.

Гігієнічний змішувач для біде

Такий вид змішувачів для біде ще називають гігієнічний душ, настінний гігієнічний душ, настінний змішувач для біде. За допомогою цього типу змішувача температуру та потік води можна регулювати зазвичай одним важелем чи ручкою. Також в більшості кранів завдяки системі безпеки, яка встановлює максимальну температуру, цей змішувач для біде позбавляє від опіків минулого. В наш час гігієнічні змішувачі стали досить поширеноми завдяки своїй зручності використання.

Інші параметри вибору

Купуючи змішувач для біде, слід враховувати й інші фактори:

  • Кріплення, один отвір для цільної арматури (один отвір у біде) або три отвори для змішувачів з окремими ручками;
  • Розміри залежать від розміру та компонування вашого біде, що робить його зручним у використанні;
  • Покриття , щодо якості та виробництва фурнітури. Це якість поверхні, стики, зазор між блоками, картридж змішувача та термостат;
  • Гарантія від виробника та знак якості товару.

Як і у випадку з арматурою для ванної кімнати, арматурою для душу, ванної або умивальника, вибір арматури для біде базується на тих самих критеріях і залежить від загального дизайну у ванній кімнаті.

Сподіваємося, що Вам допоможуть дані рекомендації при виборі змішувача для біде. А переглянути каталог змішувачів можна на сайті Брауні у відповідному розділі.