Як вибрати душову лійку: поради експерта

Як вибрати душову лійку

Дуже ефективним засобом розслаблення є душ. Як вибрати душову лійку, яка відповідає вашим особистим очікуванням? У цій статті представлені не тільки можливості сучасних виробів, а й параметри, які є вирішальними при їх виборі.

Ручний душ: вічна класика

Душова лійка є улюбленим рішенням у сфері особистої гігієни . Її переваги включають її функціональність, легкість маніпуляцій, широкий вибір форм і дизайнів поверхні та доступну ціну. Якщо ви також придбаєте душову стійку з тримачем для ручного душу (стаціонарним або рухомим), ніщо не стане на заваді приємним враженням. Якщо у вас є маленькі діти або ви хочете захистити ванну або душовий піддон з інших причин, ми можемо рекомендувати вам шукати ручний душ із захисним кільцем (наприклад, силіконовим). Це захищає сантехніку та ручний душ від падіння.

Розміри та обробка поверхні

Простіше кажучи, чим більша душова лійка, тим краще та приємніше відчуття. Однак більші розміри також означають більшу вагу, що може бути перешкодою для маленьких дітей або людей похилого віку. Альтернативою є душові лійки з кількома водяними струменями, які зосереджені на інтенсивності та якості досвіду.

Ніколи не можна недооцінювати високоякісну обробку поверхні. Душ може витримувати несподівані навантаження, тому багато виробів оброблені спеціальним шаром, який захищає їх від крапель води , бруду та вапняного нальоту. Це полегшує очищення та зберігає душову лійку красивою та блискучою протягом тривалого часу.

Не забудьте про насадки

Самі форсунки теж варто взяти до уваги. Тут також варто придбати душову насадку, яка забезпечує легкий і, перш за все, ефективний догляд за самими форсунками. Тільки так можна забезпечити довгострокову бездоганну продуктивність і безперебійну роботу. Важливу роль відіграє обраний матеріал насадки, а також використання технологій. Вони дозволяють видалити вапняний наліт після душу, просто витерши лійку.

Душова лійка та водяні форсунки

Окремим розділом для душових лійок є струмені води. Ви можете вибрати душову лійку з одним струменем, тоді як ручний душ зазвичай пропонує універсальний струмінь, і душову лійку з розслаблюючою струменем. Однак, якщо ви хочете дозволити собі належний догляд, вибирайте варіант, який надає вам більше варіантів.

Найпоширенішою комбінацією струменів є:

Рекомендації з вибору лійки для душу

  • Стандартний струмінь – використовується для стандартного догляду за тілом;
  • Інтенсивний або масажний струмінь - використовується для повного змивання шампуню або для масажу твердих частин тіла;
  • Релаксуючий струмінь – м’яко масажує нервові закінчення під шкірою м’якими краплями, що призводить до приємного розслаблення;
  • Екологічний струмінь - до крапель води домішуються молекули повітря, що значно покращує потік, краплі стають повнішими, щоб не розбризкуватися, таким чином ви одночасно захищаєте природу та свій гаманець.

Подумайте про приємні деталі душової лійки

Також важливу роль при виборі душових лійок відіграє форма ручки. У цій сфері також провідні виробники дбають про ваш комфорт, і ручки зазвичай не тільки естетично красиві, але й ергономічні. Вони легко лягають у вашу долоню. Лійка душу збалансована і зручно лежить в руці. Також важлива система перемикання променів. Класична система – поворотом насадкової частини.

Сучасним елементом є спеціальна кнопка в середині душової лійки або кнопка на ручці. Це означає, що душем можна легко керувати однією рукою. Перевагою також є вбудоване сито, яке вловлює будь-який бруд з водопровідної труби. Технологія, яка запобігає нагріванню поверхні душової лійки, забезпечує вашу безпеку.

Важливу роль відіграє дизайн

Душова лійка, що потрібно знати при виборі

Важливо знати, що не тільки масаж крапель води на шкірі, але й візуальне оформлення кімнати сприяє приємному розслабленню. Завдяки естетичній координації простір також може розслабити наш розум, який не «тривожиться» жодною дисгармонією. І тому приємний позачасовий дизайн є кращим не лише для душових лійок. Віддаєте перевагу квадратні, круглі, їх поєднання або стиль ретро – суто особиста думка. А також підбір кольорів. Ви можете вибрати класичний хром, але ви також можете знайти білий, чорний, латунь, нержавіючу сталь, матовий або глянсовий дизайн, а також різні варіанти кольорів та їх поєднання.

Екологія та економіка

Витрата води в стандартній душовій лійці без економічного режиму становить 12-18 літрів за хвилину. Для родини з чотирьох осіб річні витрати можуть бути дуже високими. З цієї причини також рекомендується вибирати варіанти з екологічною роботою, де споживання води можна зменшити до менше 6 літрів на хвилину. Сучасні технології забезпечують значну економію води без негативного впливу на сам душ.

Верхній душ і душова панель

Вибираючи душову лійку, ви не повинні зупинятися тільки на ручному душі, який підключається до змішувача за допомогою душового шланга. Ви також можете вибрати верхній душ, який стаціонарно кріпиться до стелі чи стіни, або встановлюється безпосередньо в стелю. Верхні душі, як правило, більші та пропонують більш інтенсивний душ. Крім того Ви можете купити душову стійку з лійками ручного та тропічного душу в комплекті на сайті Брауні.