Латунні змішувачі від Брауні

Бронзовий змішувач для ванни або кухні поєднує довговічність і красу. Такі змішувачі здатні стати окрасою ванної кімнати, незалежно від дизайну, чи то класика, чи ретро хай-тек.
Бронза - матеріал, не схильний до іржі і стійкий до перепадів температури, на ньому практично не буває відкладення солей і накипу. Тому саме змішувачі із бронзи вважаються найбільш надійними. Саме бронза традиційно використовується для виготовлення якісних та функціональних змішувачів для ванни чи кухні.
У нашому магазині Брауні ви можете купити бронзові змішувачі у різних дизайнерських рішеннях.

Ексклюзивні бронзові змішувачі від Брауні

Прихильники ретро або кантрі стилів мають оцінити серію змішувачів Deco у кольорі бронза. Колекція виконана в кольорі антична бронза та декорована вставками з порцеляни з розписом.

Потрібно розуміти, що змішувачі з бронзи не можуть коштувати дешево, оскільки виготовлені з дорогого матеріалу. Як вихід зі становища, ви можете придбати латунні змішувачі для кухні або ванної, виготовлені з покриттям «під бронзу». Латунні змішувачі, як і бронзові, так само мають високі експлуатаційні властивості, якісні і мають різний дизайн.