Оригінальні змішувачі під золото

Кухонний кран під золото

Все частіше для створення розкішних та елітних інтер'єрів застосовуються матеріали у кольорі золото. Це не тільки золота фурнітура, аксесуари, рами та дзеркала, але золоті змішувачі. Золоті змішувачі виглядають розкішно та дорого і надають приміщенню особливої ​​атмосфери.

З чого роблять золоті змішувачі?

Звичайно золоті змішувачі виготовляються не із золота. В основному корпус виробу виготовляється з латуні з покриттям під золото, який захищає корпус крана від подряпин та пошкоджень, які можуть виникнути в процесі експлуатації, і так само надають обладнанню естетичного вигляду.
За допомогою сучасних змішувачів виготовлених античному стилі, що повторюють форму старовинних моделей, у ванній кімнаті або на кухні можна відтворити чудову ретро атмосферу. Також ви можете придбати і золоті змішувачі в сучасному дизайні, які зможуть знайти застосування в незвичайних інтер'єрах.
Особливо привабливо виглядають золоті змішувачі комбінації з керамічними елементами або скляними вставками.

Ексклюзивний золотий кран для ванни

Види змішувачів під золото

Золоті змішувачі бувають, як двовентильні, так і одноважільні. Сфера застосування будь-яке з приміщень, де потрібна установка крана: ванна кімната, душова, кухня.
Золота обробка та декор – актуальні в будь-який час, тому ви можете купити золотий змішувач і впевнені, що ваш інтер'єр ніколи не буде старомодним.