Дизайнерський мідний умивальник

Одним із матеріалів, який застосовується для виготовлення раковин з давніх-давен, є мідь. Завдяки пластичності міді може використовуватись як метод лиття, так і ручна робота. Цей екологічно чистий і нешкідливий матеріал, із спеціальним захисним покриттям, має високу міцність. Медні раковини популярні завдяки своєму вигляду. Більшість виробів являють собою цілі витвори мистецтва, виготовлені з цільного мідного листа і перетворені художником на незвичайну раковину.
Для встановлення більш масивних мідних раковин може знадобитися додаткова опора, тому виготовляються різноманітні моделі для встановлення на стільницю: накладні, врізні.

Елітні умивальники та раковини з міді

За стилем та дизайном, мідні раковини можуть мати як рівні плавні лінії, так і вигнуті, або прикрашені квітами або будь-яким іншим малюнком. Саме таке різноманіття форм і варіантів обробки дозволяє вибрати найбільш підходящу модель умивальника з міді для інтер'єру.
Більшість умивальників і раковин вбудовуються в стільницю, але мідні раковини можуть відрізнятися на кшталт установки, що виділяє ці раковини від виробів з інших матеріалів і дає переваги при проектуванні дизайну ванної кімнати. Мідні раковини чудово вписуються в інтер'єр, підкреслюючи стиль.