Кольорові раковини: ідеальний стиль для кожної ванної кімнати

Кольорові умивальники: огляд від Брауні

Вони повернулися – кольорові раковини. Після багатьох років звичайної білої кераміки на зоні миття знову повертається колір. Природа тут відіграє особливу роль. Натхненні місцями туги біля води, в горах і в лісі, нові моделі представлені в найкрасивіших природних тонах - від тонких до насичених. Нижче ми розглянемо декілька основних варіантів кольорів серед широкого асортименту умивальників які можна купити в нашому каталозі.

Колір №1: Антрацит

Будь-хто, хто шукає джерело натхнення для глибоких сірих тонів, знайде його так само в скелі, як і дивлячись на нічне небо. На відміну від холодного чорного, антрацит випромінює більше тепла завдяки тонким відтінкам коричневої палітри. Це робить цей колір ідеальним вибором для раковини як у сільському, так і в міському стилі.

Антрацит ідеально підходить як у дереві, так і в бетоні для створення гармонійного загального враження. Залежно від мови дизайну та металевого тону фурнітури, теплий затишок підкреслюється або контрастує для прохолодного вигляду. У будь-якому випадку, умивальник кольору антрацит залишає незабутнє враження - і тому також є хорошим вибором для гостьового туалету.

Колір №2: Синій

Стильні кольорові умивальники для ванної

Улюблений колір німців також (знову) з’явився у ванній кімнаті. І блакитний колір насправді очевидний вибір для водойми. Тон кераміки, емалі або мінерального відливу підсилює враження прозорої води своїм відтінком і сприяє гарному самопочуттю при простому вигляді. У психології кольору синій колір вважається заспокійливим і врівноважує кольором.

Посилений ефектом проточної води, ви можете говорити про справжній спа-момент у зоні миття. Майже безмежні можливості синього поєднання також є перевагою. Його різні відтінки від світлого до насиченого і темного добре поєднуються практично з усіма кольорами палітри. Завдяки своїй позачасовості популярні типові кольори для ванної кімнати, такі як білий, сірий і бежевий, гармонійно контрастують із синім.

Колір №3: Бежевий

Ви також можете назвати бежевий більш м’яким, ніжним білим. Пісочний відтінок не той, який відразу привертає увагу або займає центральне місце. Незважаючи на це або, можливо, через це, це цікавий вибір серед кольорових умивальників для мийної зони. Перш за все, це його вплив на воду. Якщо наповнити чашу, взаємодія зі світлом створює райський бірюзовий відтінок. Видовище буквально змушує занурюватися під час ранкового туалету і запрошує в будь-який час коротко помріяти.

Природний тон легко вписується в існуючі приміщення. Раковина бежевого кольору – ідеальний вибір для швидкого ремонту. Адаптивний, бежевий колір заспокоює яскраві кольори, такі як червоний або зелений, надає чорному позачасову елегантність і робить білий більш теплим і літнім.

Колір №4: Сірий

Високість кольорів випромінює спокій і об'єктивність. Сірий колір не викликає хвилювання і не створює драматичного ефекту. Сірий - це інституція та гарантія позачасової елегантності та довговічності. І лише з цієї причини він відповідає всім вимогам для його вибору у ванну кімнату. Тому що це теж розраховане на довгострокову перспективу. Як колір раковини, відтінки сірого створюють тонкий ефект аха.

Холодніші, ніж бежеві, і м’якіші, ніж твердий білий, особливо світло-сірі тони виявляють свій ефект лише на перший погляд. Досягається чарівний ефект, особливо в поєднанні з матовими поверхнями. У відповідності до тенденцій, у поєднанні з матовим металевим покриттям сучасної фурнітури, результатом є дизайн умивальника, який важко перевершити з точки зору стилістичної витонченості.

Колір №5: Зелений

Якби купання в лісі ще не було модною темою, його потрібно було б винайти, щоб зробити ванну кімнату більш зеленою. Раковина зеленого кольору запрошує вас щодня робити невелику перерву на споглядання. Залежно від вашого настрою, настрою та смаку ви можете вибрати відтінки від світло-очеретяного до блискучого смарагду до темно-ялицевого зеленого для особистої ванної кімнати. У поєднанні з консоллю або туалетним столиком у натуральному дерев’яному стилі він створює фокус у ванній кімнаті з відчуттям тайм-ауту.

Власникам ванної кімнати не потрібно турбуватися про довгострокову перспективу, приймаючи рішення. Зелений - не модний колір, зелений - це класика. Тому що навіть якщо зелений у всіх його нюансах і значеннях зараз дуже популярний, цей тренд так само навряд чи піде, як і тяга до природи та оригінальності.

Колір №6: Чорний

Варіанти кольорів умивальника: огляд експертів Брауні

Чорні умивальники — це не випадкове рішення. Зрештою, це реальне твердження. Ніхто на нього не дивиться і більше, тому що непомітність - не його стиль. Але сміливість винагороджується особливим вау-ефектом у ванній. У головній ванній кімнаті чи в гостьовому туалеті чорна раковина привертає увагу. У класичному поєднанні з білим і хромованим або в міському сучасному стилі з конкретним виглядом і матовою платиновою обробкою на фурнітурі він завжди гарно виглядає.

Чорний умивальник може бути навіть рустикальним: на дерев’яній консолі з узліссям чорний колір розкриває свою оригінальність. Настільна раковина з матовим виглядом створює асоціацію з традиційним умивальником у найкращому японському стилі вабі-сабі. І, нарешті, чорний колір також може створити гламур. У поєднанні з блискучими золотистими тонами та світловідбиваючими поверхнями екстравагантності немає меж.