Біла кухня: елегантність, здатна перетворити
Білий колір створює неповторну атмосферу чистоти, легкості та позачасу. Він надає приміщенню глибини і візуально збільшує його. Його головна перевага в тому, що він не вицвітає і, перш за все, ідеально поєднується з іншими елементами в кімнаті. Вам вирішувати, віддаєте перевагу мінімалізму, сільському стилю, прибережному дизайну чи хочете пограти з контрастами.
Мінімалізм і скандинавський стиль
Мінімалізм, як випливає з назви, працює з ефективними, простими лініями, які він поєднує в складні одиниці. Все має чітке призначення, немає нічого зайвого. Білий — ідеальний колір для створення ясної атмосфери. Він може грати головну роль або, навпаки, візуально підтримувати інші домінуючі елементи. Мінімалізм - це точно не холодно і не нудно. У мінімалістичній кухні зазвичай поєднується не більше трьох кольорів. Цікавим варіантом мінімалізму є нордичний/скандинавський стиль, в якому білий поєднується з природними коричневими, сірими або бежевими тонами. Наприклад, характерна біла кухня зі стільницею зі світлого дерева та білою мийкою для кухні. Важливо відзначити, що якщо ви хочете досягти максимального ефекту і гармонійного будинку, вам слід обставити всю квартиру або будинок в обраному стилі.
Біла сільська кухня
Поєднання білого з деревом – безпечний вибір. Білі кухні з дерева дарують відчуття затишку, захищеності та тепла в домі. Найчастіше використовується в сільському стилі. У цьому випадку не варто боятися відкритих просторів, різноманітних полиць з посудом, кухонною технікою або спеціями. Покращіть атмосферу квітами або квітковими візерунками на скатертинах, серветках, шторах, кухонних рушниках або подушках стільців. Сільська біла кухня також добре виглядає з дерев’яною підлогою.
Біла кухня в рустикальному стилі, як правило, виконана з темного «необробленого» дерева, має свій шарм, навіть якщо ви пофарбуєте саме дерево в білий колір. Кухні в рустикальному стилі зазвичай вибирають в старих житлових комплексах, котеджах і заміських будинках.
Зосередьтеся на контрастах
Білий також пропонує можливість працювати з контрастами. Наприклад, типовою є біла кухня з темною стільницею та чорним кухонним змішувачем. Дуже часто вибирають мармурову стільницю, яка надає розкішний відтінок і грає певним гламурним настроєм. Сіро-біла кухня також дуже ефектна, особливо якщо додати третій, більш яскравий колір (червоний, зелений, жовтий), який додасть кімнаті елемент несподіванки та вишуканості. Класикою вважається поєднання чорного і білого. Наприклад, білі меблі, включаючи стільницю, і чорні аксесуари, такі як ручки, раковина, кран для раковини... або навіть краї посуду або підлога з чорними елементами.
Прибережний стиль
Білий колір кухні також займає невід'ємне місце в приморському стилі, який несе з собою аромат моря, свободи, комфорту, простору і сонця. Тут характерне поєднання синього і білого або золотого. Морський мотив можна повторити на меблях, шторах або серветках. Морські мотиви, такі як мушлі, морські зірки, хвилі, море, пісок, кораблі... у вигляді малюнків або як декор не повинні бути відсутні. Дерев'яні аксесуари, можливо, золоті, також можна використовувати в морському стилі. Нетиповими є наприклад ручки з мотузки або плетених меблів або столу з необробленої вибіленої деревини. Більш вражаючий елемент може, наприклад, плитка з малюнком на стінах, за стільницею або приваблива декоративна плитка.
Гра глянцю та матовості
Якщо ви хочете створити унікальний простір, вам слід трохи пожвавити свої ідеї. Нехай білий колір відіграє провідну роль у всіх аспектах. Замість різнокольорових контрастів віддайте перевагу чистим білим або різним білим структурам, візерункам, текстурам, матеріалам... Повністю біла, монохромна кухня точно залишить незабутнє враження, і ви можете бути впевнені, що вона стане більш ніж трансформаційною. Альтернативою, наприклад, є глянцева біла кухня. Вам не потрібно турбуватися про відбитки пальців, тому що поверхні зазвичай оброблені від них, якщо ви обираєте високоякісні матеріали. Біла глянцева кухня виділяється в поєднанні з хорошим освітленням або вікном. Кімната вже ніколи не буде виглядати так, як раніше. Біла матова кухня — безпечний вибір як для невеликих, так і для великих приміщень. Для досягнення максимального ефекту поєднуйте глянцеве і матове покриття.