Як правильно вибрати умивальник: поради експерта?

Як вибрати умивальник для ванної кімнати

У ванній ви проводите більшу частину часу біля умивальника. Тож вибирайте його не лише за зовнішнім виглядом, але перш за все за функціональністю та комфортом. Чи знаєте ви, які бувають види і форми раковин? Що важливо і на що варто звернути увагу? Ми проведемо вас у світі умивальників і допоможемо підібрати найкращий варіант.

Перш ніж приєднатися до нас для огляду всіх умивальників на ринку, подумайте про загальну концепцію ванної кімнати - скільки у вас вільного місця, де ви хочете встановити умивальник або який стиль вам подобається. Важливо, щоб умивальник відповідав загальному дизайну ванної кімнати і її розмірам.

Критерії вибору умивальників

Тому вибирайте умивальники за такими критеріями:

Види умивальників

  • Умивальник стандартний (класичний) - один з найпопулярніших і продаваних видів умивальників. Розташувати сифон можна за колоною або напівколоною.
  • Умивальник з тумбою - до них відноситься умивальник та тумба під раковину. Вони відрізняються формою від класичних умивальників і частково засклені, щоб тумба була стійкою.
  • Умивальники під стільницю - це елегантно і стильно. Особливо підходить для великих ванних кімнат, де вони більш ефективні.
  • Вбудовані умивальники - ідеальний вибір для тих, хто захоплюється дизайном і шукає нетрадиційне рішення, яке є не у кожного.
  • Настільний умивальник (на стільницю) - зачарує Вас своїм зовнішнім виглядом. Він перетворює будь-яку ванну кімнату на стильний простір. Ви можете вибрати кераміку, скло, а також камінь.

НАША ПОРАДА: Пам’ятайте, що всі меблеві раковини підходять для настінного монтажу, але не всі стандартні раковини підходять для меблів. Часто буває так, що клієнти купують класичну тумбу під умивальник, а потім важко підбирають відповідну раковину.

Подальший поділ умивальників:

  • Умивальники без отворів під змішувачі – встановіть настінну арматуру.
  • Умивальники з отвором під кран – для цього використовуйте штуцер на тумбі.
  • Умивальники з переливом - перелив служить захистом від затоплення домочадців і сусідів. Тож якщо хтось із родини забуде закрити кран, вода з раковини не піде. Ще однією перевагою є те, що ви можете легко випрати одяг у раковині.
  • Умивальники без переливу - візуально красивіші. Однак, оскільки захист від переливу води відсутній, ми рекомендуємо придбати зливний комплект без замка.

Рекомендації з вибору раковини для ванної

Форма умивальника

Підбирайте форму раковини до загального дизайну ванної кімнати. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу гострішим краям, виберіть квадратний умивальник. Найпопулярніша форма умивальника – півколо. Він ергономічний і простий у догляді. Ви також можете вибрати форму еліпса, квадрата, прямокутника тощо. Кутові умивальники підходять для дуже маленьких ванних кімнат. Це економить простір.

Матеріал умивальників

Крім найпопулярнішої кераміки, ви можете вибрати між раковинами зі скла, каменю або литого мармуру. Кожен з цих матеріалів відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і ціною і видом догляду.

НАША ПОРАДА: Вибирайте керамічні умивальники зі спеціальним покриттям поверхні. Після цього краплі води стікають швидше і на них не утворюється так багато вапна. Їх також легше обслуговувати та чистити. Однак будьте обережні, щоб не використовувати абразивні засоби для чищення, які можуть пошкодити спеціальну поверхню. Просто вимийте умивальник чистою водою, протріть вологою бавовняною тканиною та відполіруйте насухо.

Розміри умивальника

Виберіть умивальник, у який ваші руки можуть поміститися без бризок води. На ньому зручно розміститися, якщо перед умивальником є ​​не менше 80 см вільного простору. Звичайно, це залежить від вашої фізичної конституції.

Що потрібно знати при купівлі умивальника?

  • Стандартний умивальник має ширину 50-65 см і глибину 42-50 см. Такі умивальники покупці купують найчастіше.
  • Для маленьких ванних кімнат вибирайте маленькі раковини шириною 50-55 см.
  • Для просторих ванних кімнат вибирайте моделі шириною від 80 до 100 см або подвійну раковину.
  • Умивальники для рук особливо підходять для туалетів. Зазвичай вони мають ширину 35 см і глибину 22 см.

Ознайомтеся з нашим асортиментом умивальників або отримайте консультацію наших експертів. Ви також можете приєднатися до нас на нашому Instagram.